Bakı, 09 dekabr 2021. Ölkənin aparıcı banklarından biri olan Bank Respublika, Yeni il ərəfəsində də, müştərilərini sevindirəcək çox sərfəli kredit kampaniyasına start verib.
Artıq kredit götürərkən xərcləriniz barəsində deyil, nə qədər pul qazanacağınız haqda düşünəcəksiniz!
Çünki, Bank Respublikanın start verdiyi yeni kampaniya çərçivəsində müştərilər nağd istehlak kreditini 15%-dən başlayan faiz dərəcəsilə götürüb, sərf etdikləri kredit məbləğinin 5%-ni geri alacaqlar! Bunun üçün, bankın kartla təqdim etdiyi istehlak kreditini nağdsız şəkildə xərcləmək kifayət olacaq.
Qeyd edək ki, “Bank Respublika”ya müraciət edən istənilən peşə sahibləri max.müddәti 48 ay olan 50 000 manatadək nağd istehlak kreditlərini heç bir sığorta haqqı olmadan və ZAMİNSİZ əldə etmək imkanı qazanacaq.
Kampaniya 10 yanvar 2022-ci il tarixinədək davam edəcək.
Ən önəmli məqamlardan biri də odur ki, Bank Respublikadan daha öncə kredit götürən müştərilər banka gəlmədən onlayn müraciət edərək krediti birbaşa kartlarına almaq imkanı da qazanacaqlar.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər, krediti onlayn olaraq Bank Respublika”nın rəsmi saytından, facebook səhifəsindən , eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 051 4 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək sifariş edə bilərlər.

Баку 09 декабря 2021. Банк Республика, один из ведущих банков страны, в преддверии Нового года запустил очень выгодную кредитную кампанию, которая порадует клиентов.
Сейчас взяв кредит в Банке Республика, вы больше не будете думать о своих расходах, а будете считать сколько денег вы заработаете!
Так, в рамках новой кампании клиенты смогут получить потребительский кредит наличными со ставкой от 15% годовых и получить обратно 5% от суммы кредита! Для этого достаточно будет потратить предоставленный банком потребительский кредит на карту в безналичной форме.
Отметим, что все клиенты, обратившийся в Банк, смогут получить наличные потребительские кредиты на сумму до 50 000 манатов сроком до 48 месяцев без страховых взносов и БЕЗ ГАРАНТИИ.
Акция продлится до 10 января 2022 года.
Одним из наиболее важных моментов является также то, что клиенты, которые ранее брали кредит в Банке Республика, смогут получит кредит непосредственно на свою карту, подав заявку онлайн, не посещая банк. Клиенты, заказавшие кредит онлайн, также смогут получить СКИДКУ 50% на КОМИССИЮ.
Клиенты могут заказать кредит онлайн на официальном сайте , фейсбук странице банка, а также с помощью сервиса Chat-Bot в WhatsApp, отправив слово «Kredit» на номер 051 4 144 144.