Daha innovativ,sürətli,rahat Mobil Şöbə 3.0

Filial və Bankomatlar

Filiallar
Bankomatlar
Cash in
Bakı
Regionlar
  • "Tovuz" filialı

    Ünvan: Tovuz ş.,Sabir küçəsi, 9
    Telefon: (+994 022) 315 66 78
    E-mail: Tovuz@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Noyabr 2012

  • "Gəncə" filialı

    Ünvan: Gəncə şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 94
    Telefon: (+994 22) 256 43 92
    Faks: (+994 22) 256 43 92
    E-mail: Ganja@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: May 2002

  • "Mingəçevir" filialı

    Ünvan: Mingəçevir ş., H.Əliyev pr. 58A
    Telefon: (+994 24) 275 77 32
    Faks: (+994 24) 275 77 32
    E-mail: Mingechevir@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Dekabr 2008

  • "Yevlax" filialı

    Ünvan: Yevlax ş., H.Əliyev pr. 12
    Telefon: (+994 22) 336 23 42
    Telefon: (+994 22) 336 23 47
    Faks: (+994 22) 336 23 47 E-mail: Yevlax@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Sentyabr 1993

  • “Bərdə” filialı

    Ünvan: Bərdə ş., Nizami küç. 102 A
    Telefon: (+994 20) 205 06 99
    Faks: (+994 20) 205 06 99
    E-mail: Barda@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Avqust 2008

  • "Zaqatala" filialı

    Ünvan: Zaqatala ş., F.Əmirov küç. 4
    Telefon: (+994 24) 225 66 75
    Telefon: (+994 24) 225 66 75
    E-mail: Zagatala@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Avqust 2009

  • “Şirvan” filialı

    Ünvan: Şirvan ş., 20 Yanvar küç. 26A
    Telefon: (+994 21) 215 66 88
    Faks: (+994 21) 215 66 33
    E-mail: Shirvan@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: İyun 2007

  • "Sabirabad" filialı

    Ünvan: Sabirabad ş.,Heydər Əliyev pr. 58A
    Telefon: (+994 21) 235 50 77
    E-mail: Sabirabad@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: İyul 2011

  • "Quba" filialı

    Ünvan: Quba ş., H.Əliyev pr. 156a
    Telefon: (+994 23) 335 54 54
    Faks: (+994 23) 335 54 54
    E-mail: Quba@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Sentyabr 2005

  • “Qax” filialı

    Ünvan: Qax ş., İ.Mustafayev küç. 3
    Telefon: (+994 24) 255 52 20
    E-mail: Gakh@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Dekabr 2010

  • "Masallı" fililalı

    Ünvan: Masallı ş., M.Talışxanov küç. 111
    Telefon: (+994 25) 215 43 99
    Faks: (+994 25) 215 43 69
    E-mail: Masalli@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 08:30- 17:30
    Yaradılma tarixi: Mart 2009

  • "Lənkəran" filialı

    Ünvan: Lənkəran ş., Ş.Axundov küç. 19
    Telefon: (+994 25) 255 47 08
    Telefon: (+994 25) 255 47 25
    Faks: (+994 25) 255 47 15 E-mail: Lenkeran@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Noyabr 2006

  • "Abşeron" şöbəsi

    Ünvan: Xırdalan ş., Bakı-Sumqayıt şossesi, 6-cı km. Telefon: (+994 12) 349 00 00 E-mail: Absheron@BankRespublika.az İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 Yaradılma tarixi: İyun 2008

  • "Xaçmaz" filialı

    Ünvan: Xaçmaz ş., N.Nərimanov küç. 49
    Telefon: (+994 23) 325 00 23
    Telefon: (+994 23) 325 00 24
    Faks: (+994 23) 325 00 24 E-mail: Khachmaz@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Aprel 2009

  • Baş Ofis

    Ünvan: Xaqani 21
    Telefon: 144
    E-mail: info@bankrespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30

  • "Yasamal" Filialı

    Ünvan: Bakı ş., Şərifzadə küç. 75A
    Telefon: 144
    E-mail: Yasamalsp@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Sentyabr 2013

  • "Neftçilər" filialı

    Ünvan: Bakı ş., Q.Qarayev pr. 61C
    Telefon: 144
    E-mail: Neftchiler@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 / Şənbə: 10:00 - 15:00
    Yaradılma tarixi: Sentyabr 2008

  • "Nəsimi" filialı

    Ünvan: Bakı ş., D.Əliyeva küç. 243
    Telefon: 144
    E-mail: Nasimi@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Avqust 2002

  • "Nizami" filialı

    Ünvan: Bakı ş., C.Cabbarlı küçəsi ilə Z. Əhmədbəyov küçəsinin arası, məhəllə 610
    Telefon: 144
    E-mail: Nizami@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: İyul 2019

  • “Memar Əcəmi” filialı

    Ünvan: Bakı ş., Hüseynbala Əliyev küç. 24
    Telefon: 144
    E-mail: Memaradjemisp@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Noyabr 2013

  • "Bakıxanov" filialı

    Ünvan: Bakı ş., Bakıxanov qəs., Gənclik küç. 126 C
    Telefon: 144
    E-mail: Bakikhanov@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Oktyabr 2007

  • "Əhmədli" filialı

    Ünvan: Bakı ş., Məhəmməd Hadı küç. 38D
    Telefon: 144
    E-mail: Ahmedli@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Aprel 2003

  • "Ağa Neymətulla" şöbəsi

    Ünvan: Bakı ş., Ağa Neymətulla küç. 38
    Telefon: 144
    E-mail: Aganeymatullasp@BankRespublika.az
    İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
    Yaradılma tarixi: Noyabr 2007

  • "Azneft" filialı / Ofis24

    Ünvan: Bakı ş., Neftçilər pr. 67 Telefon: 144 E-mail: Azneft@BankRespublika.az İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 Yaradılma tarixi: Fevral 2004

  • "Azadlıq" filialı

    Ünvan: Bakı ş., Azadlıq pr, 149 Telefon: 144 e-mail: Azadlig@BankRespublika.az İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 Yaradılma tarixi: Noyabr 2006

  • "Cəlilabad" filialı

    Ünvan: Cəlilabad ş., H.Əliyev pr. 161 B Telefon: (+994 25) 245 01 01 Faks: (+994 25) 245 01 03 E-mail: Jalilabad@BankRespublika.az İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 Yaradılma tarixi: Mart 2009

Bakı
Regionlar
Bakı
Regionlar

Bizimlə Əlaqə

Baş ofis

Bakı şəhəri, Xaqani 21
144
İş saatları: 09:00 - 17:30

Mənə zəng edin
Bizə yazın

Mənə zəng edin

Bizim əməkdaşlarımız Sizə uyğun vaxtda Sizinlə əlaqə saxlayacaqlar

+994

Bizə yazın

Write us text

+994

və yaxud maila yazın info@bankrespublika.az

AZ
USD
RUB
GBP
EUR
Alış / Satış
1.698 / 1.7025
0.023 / 0.0238
2.185 / 2.25599
1.974 / 2.043
  • Kartınızı  PULSUZ  əldə edin
  • Cash-back bonuslar qazanın
Sifariş et
  • Nağd kredit indi daha sərfəli! 15.9%-dan!
  • 30.000 AZN-dək maksimal kredit məbləği
Krediti sifariş et
  • Banka gəlmədən
  • Bir dəqiqə ərzində ödəniş
Krediti onlayn ödə

Kreditinizi dərhal hesablayın

Nağd pul krediti
Mikro kredit
AZN
ay
AZN
AZN
ay
AZN

Öz bank məhsulunuzu seçin

Mobil şöbə  –  bankınız bir toxunuşda!

Bank Respublika-nın Mobil Şöbəsi müştərilərə çox sadə, rahat və operativ bank xidmətləri ilə dünyanın istənilən ölkəsindən idarəetmə imkanı yaradan bir xidmətdir.
Ətraflı oxu
Bütün kampaniyalar
USD
RUB
GBP
EUR
Alış / Satış
1.698 / 1.7025
0.023 / 0.0238
2.185 / 2.25599
1.974 / 2.043
  • 5 mln (AZN/USD/EUR) -dək Kredit imkanı
  • Güzəştli şərtlər ilə kredit təklifi
Ətraflı
  • Visa və MasterCard kartları
  • Sərfəli şərtlər ilə Gold və Platinum kartları
Ətraflı
  • Hesabınızı dərhal rezerv edin
  • Fərdi yanaşma və imtiyazlar
Ətraflı

Mobil Ofis

Mobil Ofis əlavəsi – bank hesabları ilə aparılan bütün əməliyyatlar haqqında  Sizi məlumatlandıran virtual ofisinizdir.

 

Mobil Ofis hüquqi şəxsin cari, kredit, depozit və kart hesabları haqqında ətraflı məlumat təqdim edir. 

Ətraflı oxu

Xəbərlər Bütün Xəbərlər

Bütün Xəbərlər